Další v řadě byl Arsenal, Blues už téměř neznají porážku.

By
Updated: Říjen 31, 2013
578049_545667955510072_830407223_n

Družina Josého Mourinha si ve velmi krátké době poradila s Manchesterem City a Arsenalem, týmy které se řadí k favoritům celé Premier League. 

V Lize si Chelsea doma na Stamford Bridge poradila s Manchester City 2 – 1. Když Chelsea předvedla velmi organizovanou hru v defenzivě a také si ofenzivní hráči dokázali vytvořit dostatek šancí. Poté následoval denní odpočinek, ovšem již v úterý 29.10 Chelsea čekal další náročný zápas Capital One Cupu na hřišti Arsenalu který v Lize vykazuje nad míru výtečné výsledky ovšem v Lize Mistrů Arsenal doma zaváhal s Dortmundem. A Chelsea na toto zaváhání dokázala radikálně odpovědět. César Azpilicueta který v tomto zápase dal gól, řekl: „Byli jsme dominantní proti Arsenalu, který vede tabulku Premier League, navíc na jejich stadionu, takže to byl velice hezký pocit.“

José Mourinho vs. Arsene Wenger. Opět z toho souboje dvou stratégů lépe vyšel portugalský Special One který opět dokázal že je v taktice a výběrů hráčů takřka bezchybný. Chelsea tedy na hřišti Arsenalu zvítězila 0 – 2, navíc v sestavě Chelsea došlo k 10 změnám! Zahráli si např. Tomáš Kalas, Essien, Bertrand, Juan Mata, De Bruyne a další hráči kteří v Lize mnoho prostoru nedostávají. Do tohoto zápasu také nezasáhl také Petr Čech. V tomto zápase se ukázalo jak má Chelsea silnou lavičku, hráči předvedli opravdu vyzrálý výkon který do jisté míry překvapil i Josého Mourinha.  Chelsea tak uzavřela veleúspěšný měsíc říjen, no považte: 6 zápasů, 6 výher, celkové skóre 18:3. RADOST POHLEDĚT. :-)

 

Zápas proti Arsenalu byl pro Josého již 200 na lavičce Chelsea.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply